"> Hakkımızda – Drepy Fabric

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Drepy Fabric Antalya merkezli bir firma olup, Döşemelik ve Perdelik Kumaş,Halı, Duvar Kağıdı, Hotel tekstili, Deri, Vinil Deri, Indoor&Outdoor ürünlerinde toptan perakende ve proje işlerinde ürün tedariği, uygulama(yenileme) anahtar teslim hizmet vermektedir.

Bursa,İstanbul merkezli yerli üretim tekstil fabrikalar ve aynı zamanda Drepy Fabric, İthalat ve İhracat yaptığı için yabancı iş ortaklarınında Türkiye Distribütörlüğünü, Akdeniz Bölge temsilciliğini yapmaktadır. Ürün çeşitlerinde istenilen ve talep edilen ürün özellikleri ile kısa zamanda Ar-ge çalışarak müşterilerine çözüm odaklı destek vermektedir. Neo teknolojik ürünler (Yanmazlık ,Alev almazlık,Su iticilik, Easy Clean, Trevira, BS,CS, FR, FR5, NFPA-260/701 vb.) ile sektörün öncülerinden olma yolunda ilerlemektedir.

Ayrıca Drepy Fabric hotel projelerinde oda tekstili (Tül,Blackout,Yatak Şalı,Kırlent vb.), Halı, Tekstil tabanlı duvar kağıdı ve çeşitleri, Oda ve hareketli mobilyalarda döşeme ve yenileme hizmeti vermektedir.. iş ortaklarına eşşiz tasarım, zengin renk kombinasyonu, inovatif ürünler ile insanların yaşamlarına değer katmakta ve kurgulamış olduğu operasyonel mükemmellik ile sürdürülebilir müşteri memnuniyeti sağlamayı temel felsefesi olarak belirlemiştir.

Saygılarımızla…

MAĞAZAMIZ

Hasan ÖZ

Hüseyin DURSUN

INSTAGRAM